Під час тестування перевіряються найрізноманітніші риси випускника школи - від знань до якостей пам’яті, мислення та вміння зберігати спокій, опанувати себе в екстремальній ситуації, впевненість у своїх силах. Тому психологи радять учням в період підготовки до іспитів дотримуватись таких рекомендацій:

/Files/images/images (1).jpg

1.Налаштуйте себе на успіх. Якщо ви програмуєте себе на невдачу, посилюється тривога, внаслідок чого погіршується пам'ять, мислення, змінюється настрій, знижується працездатність.

2.Зосередитись потрібно не на відчутті тривоги, а на успішності виконання поставленого завдання. Певний рівень хвилювання-це нормально, мобілізувати ваші інтелектуальні ресурси допоможе правильна організація повторення, дотримання режиму дня, релаксація.

3. Варто виконати якнайбільше опублікованих тестів – це дає вам оптимальний досвід саморегуляції під час тестування, надасть впевненості в своїх силах.

4. Правильна організація вивчення, повторення та узагальнення навчального матеріалу- не механічно, а вдумливо, зосередившись на змісті, використовувати прийоми мнемотехніки та аналізу.

5. Дотримання режиму навчання, харчування та відпочинку, не варто відмовлятись від занять улюбленим видом спорту, прогулянок на свіжому повітрі та спілкування з товаришами.

6. Впевненість в своїх знаннях, уміння вололодіти своїми емоціями та почуттями, психологічний комфорт у спілкуванні з близькими– запорука вашої самореалізації в період підготовки до тестування.