Тиждень пожежної безпеки в Буштинському ліцеї

2021-11-19

/Files/images/bulng/rozklad_urokv/ФС.JPG

Тиждень пожежної безпеки в Буштинському ліцеї

З метою формування обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та формування уявлення про професію пожежного, причин виникнення пожежі в побуті та її наслідків ,з 15 по 19 листопада в ліцеї був проведений Тиждень знань правил пожежної безпеки на тему: «Будьте з вогнем обережні. Вивчіть правила пожежні». В рамках тижня для учнів 1-9-х класів було проведено цілий ряд цікавих та пізнавальних заходів.

Учні 1-х та 4 класів стали учасниками пізнавального заняття «Будьте з вогнем обережні». Разом із вчителями початкових класів молодші школярі розгадували загадки, вивчали прислів’я та приказки на протипожежну тематику, за допомогою малюнків пригадували та вивчали правила пожежної безпеки, переглянули мультфільм.

Для учнів 8-9-х класів були проведені тестові завдання на протипожежну тематику.

Педагогічний колектив школи приділяє особливу увагу навчанню дітей Правилам пожежної безпеки. Ознайомлювати учнів з Правил пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання у школі. Оптимально діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях,надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу можна навчити , тільки застосовуючи різноманітні форми та методи роботи, у тому числі інтерактивні,практичні,проблемно-пошукові. Такі заходи допоможуть учням убезпечити себе в реальному житті та принесуть свої результати, які може істотно знизити кількість пожеж за участю дітей. Сьогодні, навчаючи дітей правил безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

/Files/images/bulng/rozklad_urokv/0.JPG

/Files/images/bulng/rozklad_urokv/10.JPG