/Files/images/novini/IMG_20190325_110352.jpg

«Патріотизм доводиться не словом, а ділом!»

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»(«Джура») є систематичною формою національно – патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадської освіти.

Вона відрізняється від інших спортивних ігор своїм спрямуванням не на змагання, а на творчу співпрацю з дітьми та молоддю, на виховання українських громадян, еліти Української держави.

25 березня 2019 р. на базі Буштинського ліцею відбувся семінар-практикум відповідальних за організацію гри «Сокіл» («Джура») в закладах загальної середньої освіти , організаційно-методичні аспекти проведення гри «Сокіл» («Джура») в 2018-2019 н.р.

У заході взяли участь Станко Р.Ю. (Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст.,)

Носа М.М. ( Дубівська ЗОШ №2),

Дікслер В.І (Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

Куцина С.І. (Тереблянська НВК),

Розман М.А. (Чумалівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

Кашуба Я.Ф. (Воніговська ЗОШ І-ІІІ ст.),

Стойка І.Ф. (Кричівська ЗОШ І-ІІІ ст.) ,

Розман В.А. (Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Відкриваючи семінар – практикум, директор ліцею Орсаг О.І. підкреслила, що сьогоднішній семінар є хорошою можливістю не тільки зібратися разом, обмінятися досвідом, а й обговорити наболілі питання та проблеми і окреслити шляхи їх вирішення . Оргкомітет гри ознайомив присутніх із постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 р. № 845 та окреслили напрями в роботі відповідно до нового Положення про Гру «Джура».

Про досвід в грі «Джура» рою ліцею розповіла і поділилася ройова команди Сабадош В.В. Всі учасники заходу мали змогу подивитися презентацію-звіт рою закладу «Тиса», який вже 10 років бере участь у цій грі.

/Files/images/novini/IMG_20190325_100934.jpg

В ході семінару було обговорено положення , технічні умови та критерії оцінки щодо проведення І (районного) етапу гри «Сокіл» («Джура»). Всі його учасники отримали друковані матеріали , які допоможуть у підготовці та проведенні шкільного, І (районного)та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).