• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • МАН
  • Юні дослідники, які вони?

Юні дослідники, які вони?

/Files/images/foto/IMG_20180223_103420.jpg

Мешанич Людмила, учениця 10-А класу.

Доброго дня! Мене звати Мешанич Людмила. Я працювала над роботою МАН з біології (лісознавства). Працювати над роботою мені було дуже цікаво, за заохочення до МАН хочу подякувати керівника Олійник Івану Семеновичу та заступнику методичної роботи - Олійник Марії Іванівні. Захист роботи мені особливого сподобався в Ужгороді, в УЖНУ; цікаво було відчути себе студентом - науковець. МАН дала мені дуже багато протрібних для майбутнього студента знань та чудових вражень. Ставайте дослідниками, науковцями, адже ми майбутнє нашої країни! Дякую керівникам самої МАН, що надали можливість учнями висловлювати свої наукові ідеї та погляди.

Віра Дрянга учениця 10-А класу.

Добрий день, мене звати Віра Дрянга. Цього року я вперше взяла участь у Малій Академії Наук. На мою думку, вона розвиває у людині здатність виступати перед аудиторією, опрацювати інформацію та критично мислити . Мені дуже сподоболося і я хочу спробувати свої сили ще раз.

/Files/images/foto/IMG_20180223_103736.jpg

Боднар Владислава, учениця 8-Б класу

Боднар Владислава, учениця 8-Б класу. Цього року я вперше писала науково-дослідницьку роботу з української літератури у 8 класі. Мене дуже зацікавила тема "Кобзарі, бандуристи та лірики". Ця цікавість наштовхунла мене дізнатися та дослідити ще більше про народних співців. Мої старання привели до перемоги 3 місце, звичайно, теж перемога, тому що важлива не перемога, ате, що я досягла тієї мети, яку я поставила. Якщо ви поставили собі мету, то потрібно до неї йти не відступатися. Мала академія дає нам змогу її досягти. Бажаю всім успіху!

Віка Ротковська, учениця 10-А класу.

Привіт, я Віка Ротковська. Цього року я вже вдруге спробувала себе в МАН. І якщо чесно, мені це сподобалося. Написання МАН розвиває в нас багато корисних якостей, таких як пошук важливої інформації, критичне мислення, здатність виступати тільки вперед. На другий рік я планую теж писати МАН.

Кожна дитина має свої таланти. Деякі з них вона не може проявити. Але Мала Академія Наук дає можливість проявити себе. Мені дуже сподобалась така можливість. На МАН я дізналася багато нового та цікавого. Я планую також і наступного року взяти участь у цьому заході. Одним словом - все було чудово!

Бобрушко Наталія, учениця 10-А класу.

Привіт, я Бобрушко Наталія. Вже у 9-ому класі я почала спостерігати за деякими своїми однокласниками, які чітко та виразно вони дають відповіді на дані їм запитання. Дізнавшись від них, що у 8 класі вони взялись за написання наукових робіт, мені стало цікаво, що це таке. Вони розповідали, як дослідити певну тему, розглядали всі можливості матеріали, щостосувалися написання цієї роботи.

В наступному році я попросила від наших вчителів, щоб допомогли піідібрати тему наукової роботи, я почала свої перші дослідження. Чесно кажучи, мені було цікаво шукати матеріали. Звісно, вчителі також докладали багато зусиль, вони показують, як правильно оформити, як потрібно захищати свою роботу, та дали чітку відповідь на всі запитання.

Мала академія допомогла мені стати впевненою перед аудиторією. Захистити свій матеріал, розповідаючи роботу в стислому тексті та даючи відповіді на запитання. Цей досвід мені ще не раз знадобиться, адже в майбутньому я хочу продовжувати цю роботу.

/Files/images/foto/IMG_20180223_103545.jpg

Подвич Кароліна, учениця 8-Б класу.

Доброго дня!

Мене звати Подвич Кароліна. Я учениця 8-го класу. Писали роботу на конкурс 1 раз. Моя робота принесла мені успіхів- 3 місце. Я думаю, що, як на перший раз, це чудовий результат, але на іншим разом буду працювати краще - на 1-ше, 2-ге місце.

Хто хоче, може працювати а МАН - це дуже розвиває словниковай запас дитини.

Мені дуже сподобалося, я продовжу досліджувати свою роботу в більш широкому обсязі. До побачення!

Сабадош Вікторія, учениця 10-А класу.

Кожна дитина ще з дитинства відкриває в собі безліч нових талантів та умінь, але, на жаль, не всім вдається їх реалізувати в своєму житті, чи досягти певного успіху в обраному напрямку. Для досягнення чогось, звичайно, потрібно багато працювати, а не залишати роботу на півдорозі. Я Сабадош Віцкторія, учениця 10 класу. Вперше про МАН я почула у 8 класі. Саме тоді я зацікавалися науковими роботами. Для мене МАН- це можливість навчатися чогось нового, можливість дослідити тему, яку я обрала, це змога знайти багато нових друзів, а також можливість висловлювати власну думку щодо роботи. Кожна робота мене настільки захоплює, що я можу проробити з нею близько 2-х місяців. Що є досить важливим для мене, так це те, щоб тема була знайомою. Одним з важливих чинників хорошої наукової роботи є те, щоб дитини вільно володіла матеріалом, а також сама робили певні дослідження. На мою думку, учасник МАН повинен бути зацікавленим у роботі. Окрім того, захист наукових робіт дає учневі змогу навчитися виступати перед аудиторією та швидко формулювати відповіді на питання. Цього року я писала 7 науково-дослідницьких робіт у різних секціях. Кожна з робіт відповідає своїй темі, а також меті дослідження, що є досить важливим для самої роботи. Таким чином, я можу сказати тільке одне: учасники МАН повинні бути обізнаними в обраній темі, і головне, не боятися виступати перед аудиторією та відстоювати свою власну думку. Дякую за увагу!

Дубровка Даніелла, учениця 8-Б класу.

Я Дубровка Даніелла. Навчаюся в 8 класі Буштинської гімназії-інтернату. Цього року я вперше писала наукові роботи. Мене це дуже захопило. Тема моєї роботи була: "Думи мої, думи мої..." (Аналіз найулюбленіших дум). Моїм науковим керівником була Мучичка Олена Іванівна. Вона мені допомогла вибрати цікаву для мене тему. Мені дуже сподобалось писати роботу, особливо з таким дуже досвідчений та добрим керівником. Це так цікаво-шукати багато невідомого для мене і дізнаватися про щось нове. Особливо важко було підготуватися до захисту роботи. Вже приїхавши на захист, я дуже хвилювалась, але коли настала моя черга і я вийшла захищати роботу, я забула про тривогу.

На жаль, я не зайняла перше місце, тому на другий рік потрібно багато працювати, щоб мати відмінний результат.

Я дуже всім раджу спробувати писати наукові роботи. Це дуже корисно та цікаво.

Бажаю всім успіху, і собі теж!

Кiлькiсть переглядiв: 238

Коментарi