/Files/images/bulng/rozklad_urokv/251403311_1268305353643851_8190131004131336220_n.jpg

/Files/images/O2 001.jpg

Школа - це наш рідний дім

Ось ви і в школі, тепер ви — учні, школярі. Приходите у це приміщення кожного дня, щоб одержувати нові знання, набиратися розуму, вчитись жити у колективі, дружити, ставати щодня мудрішими. З вами разом навчаються багато хлопчиків і дівчаток. Усі ви — школярі, а це багато до чого зобов’язує, бо в кожній школі є свої звичаї, правила, традиції. Як і в кожній школі, тут є свої герої, спортсмени, артисти, переможці шкільних олімпіад, поети, художники, відмінники і т. д. Як і кожна інша, наша школа славиться чимось особливим, таким, якого нема ніде більше. Це ваша рідна школа і вона найкраща, бо ви тут протягом багатьох років навчаєтеся, проводите свій вільний час, пізнаєте чимало цікавого, стаєте дорослішими. Це — ваша школа! Це — ваш рідний дім, а ви у ньому справжні господарі! Правда ж, чудово? Я теж так думаю. І від вас багато чого залежить і доброго, і не зовсім доброго також.
Насамперед від вас залежить порядок і чистота у школі, бо якщо ви зразково поводитиметеся, не смітитимете, не битимете нічого і не ламатимете, то в школі буде порядок і чистота.

Школа відкрила нам двері свої,
Кличе учитися всіх.
В школі навчаються друзі мої,
Пісня лунає і сміх.

Радість і мудрість у школі живе,
Школа — це рідний наш дім.
Мрія усіх у політ нас зове,
Діти щасливі у нім.

/Files/images/bushtinska_gmnazya/DSC_0048.JPG

Мета школи : «Методика вивчення і організація роботи зі здібними та обдарованими дітьми. Запроваження нетрадиційних підходів в навчанні і вихованні через народознавство і краєзнавство. Розвиток пізнавальних інтересів гімназистів , індивідуальних нахилів і здібностей через класно- урочну та студійну форми навчання.»

/Files/images/bulng/rozklad_urokv/20211103222625.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1955